Бойлер Kospel Termo Solar SB 200
Kospel Termo Solar SB 200 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kospel Termo Solar SB 200
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kospel Wymiennik C.W.U. Termo Solar stojący z dwoma wężownicami (SB-200) | 3 601 zł |
Wymiennik c.w.u. SB-200.TERMO-SOLAR, 200 litrów, stojący z dwoma wężownica | 3 723 zł |
Wymiennik pionowy z 2 wężownicami SB Termo Solar 204 l Kospel | 4 379 zł |
Wymiennik c.w.u. SB-200.TERMO-SOLAR, 200 litrów, stojący z dwoma wężownica | 8 464 zł |
Додаткові функції і можливості водонагрівача Kospel Termo Solar SB 200:
- Можливість встановлення електричного ТЕНа
Kospel | SB-200 | SB-250 | SB-300 |
Номінальна потужність теплообмінника (верхній/нижній), кВт | 32/39 | 34/37 | 34/50 |
Об'єм бака, л | 200 | 250 | 300 |
Продуктивність, л/год | 1615 (725+890) | 1615 (770+845) | 1815 (770+1045) |
Габарити приладу (ВхШхГ), мм | 1535х590х590 | 1374х710х710 | 1608х710х710 |
Вага приладу, кг | 90 | 97 | 115 |
Модификації Kospel Termo Solar SB 200
Ціни на Kospel Termo Solar SB 200 |
---|---|---|---|---|
Kospel Termo Solar SB 200 | від 3 601 zł | 4 пропозиції | ||
Kospel Termo Solar SB 250 | від 3 772 zł | 5 пропозицій | ||
Kospel Termo Solar SB 300 | від 3 989 zł | 3 пропозиції | ||
Kospel Termo Solar SB 500 | від 7 272 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →