Бойлер Kospel Termo Hit WW 140
Фото 6 |
Kospel Termo Hit WW 140 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kospel Termo Hit WW 140
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kospel Wymiennik C.W.U. z podwójną wężownicą - WW-140 | 1 490 zł |
Wymienniki c.w.u. WW-100.TERMO-HIT, 100 litrów, z podwójną wężownicą | 1 175 zł |
Wymiennik poziomy Termo Hit 100 L 10000W Kospel | 1 629 zł |
Wymienniki c.w.u. WW-100.TERMO-HIT, 100 litrów, z podwójną wężownicą | 2 653 zł |
Wymienniki c.w.u. WW-140.TERMO-HIT, 140 litrów, z podwójną wężownicą | 1 338 zł |
Wymiennik poziomy Termo Hit 140 L 12000W Kospel | 1 929 zł |
Wymienniki c.w.u. WW-140.TERMO-HIT, 140 litrów, z podwójną wężownicą | 3 218 zł |
Додаткові функції і можливості водонагрівача Kospel Termo Hit WW 140:
- Можливість встановлення ТЕН
Модификації Kospel Termo Hit WW 140
Ціни на Kospel Termo Hit WW 140 |
---|---|---|---|---|
Kospel Termo Hit WW 80 | від 978 zł | 1 пропозиція | ||
Kospel Termo Hit WW 120 | від 1 253 zł | 3 пропозиції | ||
Kospel Termo Hit WW 140 | від 1 175 zł | 8 пропозицій |
Рекомендуємо