Бойлер Kospel Termo Hit WW 120
Фото 6 |
Kospel Termo Hit WW 120 120 л140 л |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kospel Termo Hit WW 120
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kospel Wymiennik C.W.U. z podwójną wężownicą - WW-120 | 1 342 zł |
Wymienniki c.w.u. WW-120.TERMO-HIT, 120 litrów, z podwójną wężownicą | 1 253 zł |
Wymiennik poziomy Termo Hit 120L 12000W Kospel | 1 429 zł |
Додаткові функції і можливості водонагрівача Kospel Termo Hit WW 120:
- Можливість встановлення ТЕН
Модификації Kospel Termo Hit WW 120
Ціни на Kospel Termo Hit WW 120 |
---|---|---|---|---|
Kospel Termo Hit WW 120 | від 1 253 zł | 3 пропозиції | ||
Kospel Termo Hit WW 140 | від 1 175 zł | 8 пропозицій |
Рекомендуємо