Бойлер Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE PLUS 80 (3201526)
Фото 6 |
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE PLUS 80 80 л100 л |
|
Спеціальний дефлектор утримує надходить холодну воду на дні бака, не дозволяючи швидко змішуватися з уже нагрітою водою у верхній частині.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE PLUS 80
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bojler elektryczny ARISTON Lydos Dune Plus 80 l | 889 zł |
Bojler elektryczny ARISTON Lydos Dune Plus 80 l 3201526 | 889 zł |
BOJLER PODGRZEWACZ ELEKTRYCZNY ARISTON LYDOS DUNE PLUS 80L ZBIORNIK CWU | 807 zł |
Модификації Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE PLUS 80
Ціни на Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE PLUS 80 |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE PLUS 80 | від 807 zł | 5 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE PLUS 100 | від 1 101 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →