Бойлер Hotpoint-Ariston ANDRIS R 10 (3100797)
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 10 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості водонагрівача Hotpoint-Ariston ANDRIS R 10:
- Модель ANDRIS R 10U — установка під раковиною
Модификації Hotpoint-Ariston ANDRIS R 10
Ціни на Hotpoint-Ariston ANDRIS R 10 |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 10 U | від 487 zł | 2 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 10 | від 487 zł | 1 пропозиція | ||
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 15 U | від 574 zł | 1 пропозиція | ||
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 15 | від 643 zł | 1 пропозиція | ||
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 30 | від 643 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →