Бойлер Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 80 V (3201529)
Фото 7 |
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 80 V |
|
Спеціальний дефлектор утримує надходить холодну воду на дні бака, не дозволяючи швидко змішуватися з уже нагрітою водою у верхній частині.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 80 V
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bojler elektryczny ARISTON Lydos Dune R 80 l | 630 zł |
Bojler elektryczny ARISTON Lydos Dune R 80 l 3201529 | 630 zł |
Bojler Ariston Lydos Dune R 80 1.5 kW (3201529) | 679 zł |
Bojler Ariston Lydos Dune R 80 1.5 kW (3201529) | 801 zł |
Bojler Ariston Lydos Dune R 80 1.5 kW (3201529) | 763 zł |
Модификації Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 80 V
Ціни на Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 80 V |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 50 V | від 585 zł | 6 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 80 V | від 630 zł | 6 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 100 V | від 799 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →