Бойлер Hotpoint-Ariston VLS EVO 50 EU
Фото 3 |
Hotpoint-Ariston VLS EVO 50 EU |
|
Два внутрішніх бака. Після того, як один чоловік помився, у наступного буде 25 л гарячої води, а не 50 л ледь теплою.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston VLS EVO 50 EU
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bojler elektryczny ARISTON Velis Evo 50 1.5 KW 45 l | 1 184 zł |
BOJLER ELEKTRYCZNY 50l POJEMNOŚCIOWY PODGRZEWACZ WODY TERMA ARISTON VELIS | 1 198 zł |
Elektryczny ogrzewacz wody Velis Evo 50 l | 1 148 zł |
Bojler Ariston Velis Evo 50 1.5 kW (3626145) | 1 335 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Hotpoint-Ariston VLS EVO 50 EU
Ціни на Hotpoint-Ariston VLS EVO 50 EU |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston VLS EVO 50 EU | від 1 079 zł | 13 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston VLS EVO 80 EU | від 1 258 zł | 10 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston VLS EVO 100 EU | від 1 448 zł | 9 пропозицій |
Рекомендуємо