Бойлер Hotpoint-Ariston VLS EVO 100 EU
Фото 3 |
Hotpoint-Ariston VLS EVO 100 EU |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston VLS EVO 100 EU
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bojler elektryczny ARISTON Velis Evo 100 1.5 KW 80 l | 1 489 zł |
Elektryczny ogrzewacz wody Velis Evo 100 l | 1 448 zł |
Bojler Ariston Velis Evo 100 1.5 kW (3626147) | 1 702 zł |
Bojler elektryczny ARISTON Velis Evo 100 1.5 KW 80 l 3626147 | 1 489 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Hotpoint-Ariston VLS EVO 100 EU
Ціни на Hotpoint-Ariston VLS EVO 100 EU |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston VLS EVO 50 EU | від 1 079 zł | 14 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston VLS EVO 80 EU | від 1 258 zł | 11 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston VLS EVO 100 EU | від 1 448 zł | 10 пропозицій |
Рекомендуємо