Bojler Hotpoint-Ariston VLS EVO 100 EU
Zdjęcia 3 |
Hotpoint-Ariston VLS EVO 100 EU |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hotpoint-Ariston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hotpoint-Ariston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hotpoint-Ariston VLS EVO 100 EU
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bojler elektryczny ARISTON Velis Evo 100 1.5 KW 80 l | 1 489 zł |
Elektryczny ogrzewacz wody Velis Evo 100 l | 1 448 zł |
Bojler Ariston Velis Evo 100 1.5 kW (3626147) | 1 702 zł |
Bojler elektryczny ARISTON Velis Evo 100 1.5 KW 80 l 3626147 | 1 489 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Hotpoint-Ariston VLS EVO 100 EU
Ceny na Hotpoint-Ariston VLS EVO 100 EU |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston VLS EVO 50 EU | od 1 079 zł | 13 oferty | ||
Hotpoint-Ariston VLS EVO 80 EU | od 1 258 zł | 10 oferty | ||
Hotpoint-Ariston VLS EVO 100 EU | od 1 448 zł | 9 oferty |
Polecamy