Bojler Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY (3201457)
Wideo 10Zdjęcia 2 |
Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY 50 l80 l |
|
Niedrogi bojler akumulacyjny w cylindrycznym "korpusie" o wymiarach 75,8x45x47 cm. Jako elementy grzejne w modelu zastosowano wiązkę dwóch "suchych" elementów grzejnych o łącznej mocy 1800 W, które nie stykają się z woda. Podgrzewanie wody do temperatury 80 °C jest kontrolowane przez wbudowany termostat. Na charakterystyce pojemności zbiornika urządzenia (mierzonej w litrach) pojawia się również liczba „80”.
Na ściany zbiornika od wewnątrz nakładana jest emalia. Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY można zawiesić na ścianie zarówno poziomo, jak i pionowo. Rury są zawsze podłączone do bojlera od dołu. Bezpiecznej pracy podgrzewacza wody zapewniają systemy zabezpieczające przed przegrzaniem i nadciśnieniem wewnątrz zbiornika. Niezawodność elementów urządzenia poparta jest 7-letnią gwarancją na integralność zbiornika wewnętrznego oraz rocznym okresem gwarancji na elementy elektryczne bojlera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hotpoint-Ariston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hotpoint-Ariston.
Kup Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY
Elektryczny ogrzewacz wody Blu1 Eco 80 l | 859 zł |
Bojler elektryczny 80 L BLU1 ECO 1800 W Ariston | 849 zł |
Elektryczny ogrzewacz wody Blu1 Eco 80 l | 859 zł |
Kocioł z dwoma „suchymi” grzałkami i powiększoną anodą
Bojler Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY może szybko podgrzać 80 litrów wody w 2 godziny 11 minut dzięki dwóm elementom grzejnym, które razem mają moc 1800 watów. Pojemność zbiornika i szybkość nagrzewania są odpowiednie dla 2-4 osobowej rodziny, co wystarcza na zmywanie naczyń lub wzięcie prysznica. Za pomocą panelu sterowania można ustawić temperaturę wody w zakresie od 40°C do 80°C. Elementy grzejne są „suche”, to znaczy nie stykają się bezpośrednio z wodą, co pozwala na spowolnienie rozwoju korozji elektrochemicznej oraz zmniejszenie ilości osadów kamienia kotłowego wewnątrz zbiornika. Ponadto, w celu ochrony przed korozją, na ścianach zbiornika zastosowano emalię tytanową oraz przewymiarowaną anodę magnezową. Producent udziela gwarancji na zbiornik na okres 7 lat, gdyż jest przekonany o skuteczności tych rozwiązań.
Ustawienia i tryby
Na dnie zbiornika znajduje się panel sterujący wyposażony w dotykowe przyciski i wskaźniki. Oprócz możliwości ręcznego ustawienia temperatury umożliwia włączenie funkcji T-MAX (podgrzanie wody do 65°C z powrotem do poprzedniego trybu) lub wybranie trybu ECO EVO. W inteligentnym trybie ECO EVO kocioł analizuje zużycie ciepłej wody użytkowej i optymalizuje swoją pracę tak, aby zminimalizować zużycie energii. Ta funkcja może zmniejszyć zużycie energii elektrycznej nawet o 14% (jednak ostateczny wynik zależy od przyzwyczajeń i harmonogramu rodziny). Warto zaznaczyć, że przyciski na panelu sterowania nie mają dotykowego sprzężenia zwrotnego, co może utrudniać zrozumienie naciśnięć przycisków. Ponadto zarządzanie zaawansowanymi ustawieniami nie zawsze jest oczywiste. Na przykład, aby wyłączyć funkcję ochrony przed bakteriami legionelli, należy dokładnie przestudiować instrukcje.
Modyfikacje Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY
Ceny na Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 50V 1.8K PL DRY | od 719 zł | 3 oferty | ||
Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY | od 849 zł | 3 oferty |