Bojler Hotpoint-Ariston LYDOS HYBRID 100 (3629053)
Zdjęcia 5 |
Hotpoint-Ariston LYDOS HYBRID 100 80 l100 l |
|
Wbudowana pompa ciepła. Zwiększ funkcję podgrzewania wody
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hotpoint-Ariston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hotpoint-Ariston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hotpoint-Ariston LYDOS HYBRID 100
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bojler elektryczny ARISTON Lydos Hybrid 100 l | 2 799 zł |
Bojler Ariston Lydos Hybrid WiFi 100 1.2 kW (3629065) | 3 278 zł |
Bojler elektryczny ARISTON Lydos Hybrid 100 l 3629065 | 2 799 zł |
Bojler Ariston Lydos Hybrid 100 1.2 kW (3629053) | 2 599 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Hotpoint-Ariston LYDOS HYBRID 100
Ceny na Hotpoint-Ariston LYDOS HYBRID 100 |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston LYDOS HYBRID 80 | od 2 445 zł | 10 oferty | ||
Hotpoint-Ariston LYDOS HYBRID 100 | od 2 599 zł | 10 oferty |
Polecamy