Bojler Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 100 V (3201530)
Zdjęcia 7 |
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 100 V |
|
Specjalny deflektor utrzymuje dopływającą zimną wodę na dnie zbiornika, zapobiegając jej szybkiemu zmieszaniu z już podgrzaną wodą u góry.
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hotpoint-Ariston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hotpoint-Ariston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 100 V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bojler elektryczny ARISTON Lydos Dune R 100 l | 799 zł |
BOJLER PODGRZEWACZ ELEKTRYCZNY ARISTON LYDOS DUNE R 100L ZBIORNIK CWU | 732 zł |
Bojler elektryczny ARISTON Lydos Dune R 100 l 3201530 | 799 zł |
Ariston Lydos Dune podgrzewacz wody 100 l pojemnościowy 3201530 | 1 127 zł |
Modyfikacje Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 100 V
Ceny na Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 100 V |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 50 V | od 585 zł | 6 oferty | ||
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 80 V | od 630 zł | 6 oferty | ||
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 100 V | od 732 zł | 6 oferty |
Polecamy