Przepływowy podgrzewacz wody Noveen IWH850 INOX
Noveen IWH850 INOX |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Noveen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Noveen.
Kup Noveen IWH850 INOX
Wszystkie ceny 10 →Przepływowy podgrzewacz wody NOVEEN IWH850 | 249 zł |
Podgrzewacz wody Noveen IWH850 Inox | 289 zł |
Noveen, Przepływowy Podgrzewacz Wody Iwh 850 | 269 zł |
Przepływowy podgrzewacz wody NOVEEN IWH850 | 249 zł |
Przepływowy podgrzewacz wody Noveen IWH850 Inox, LED, 2 – 2,5 l/min | 269 zł |
Natychmiastowy ciśnieniowy podgrzewacz wody Noveen IWH850 umiejętnie naśladuje zwykły kran kuchenny. Jednak tajniki modelu odkrywa gruba podstawa z wbudowanym wyświetlaczem informacyjnym, który wyświetla temperaturę podgrzewania wody.
Optymalna wydajność
„Protochnik” montowany jest zamiast standardowej baterii z montażem bezpośrednio do zlewu lub blatu. Jest optymalny do mieszkań z oddzielnymi pionami w łazience i kuchni. Wydajność modelu jest wystarczająca do mycia rąk, warzyw i owoców oraz brudnych naczyń. Przy natężeniu przepływu około 2,5 l/min. urządzenie podnosi temperaturę wody o 25°C w stosunku do wartości na wlocie.
Parametry operacyjne
Temperaturę regulujemy za pomocą wbudowanego joysticka, podobnie jak ciśnienie doprowadzanej wody. Model podgrzewa wodę do temperatury 60°C. Do wylewki mieszacza podgrzewającego wodę przymocowany jest filtr gruboziarnisty. Noveen IWH850 pracuje w instalacjach wodociągowych o ciśnieniu od 0,4 do 6 atm.
Zasilacz
Podgrzewacz wody dostarcza ciepłą wodę dosłownie po 3 sekundach. po otwarciu kranu. Tyle, że będzie wymagało dość mocnego gniazdka z uziemieniem, a najlepiej bezpiecznika 16 A. Jednak w trybie pracy urządzenie pobiera aż 3600 W mocy, czego nie każde gniazdko jest w stanie na bieżąco wytrzymać .