Pompa cyrkulacyjna Grundfos UP 15/14 B PM 1.2 m 1" 80 mm (97916771)
Grundfos UP 15/14 B PM 1.2 m
1"
80 mm
Przeznaczenie:do recyrkulacji CWU
Wydajność:500 l/h
Wysokość podnoszenia:1.2 m
Pobór mocy:8 W
Liczba stopni prędkości:1 szt.
Rodzaj przyłącza:gwintowane
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne UP 15/14 B PM
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grundfos 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grundfos.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grundfos UP 15/14 B PM 1.2 m 1" 80 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grundfos up15-14b pm | 923 zł |
Grundfos Pompa CWU UP 15-14 B PM (97916771) | 543 zł |
Pompa C.W.U. UP 15 - 14 GRUNDFOS | 639 zł |
Grundfos UP 15-14 BPM (97916771) | 499 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości pompy cyrkulacyjnej Grundfos UP 15/14 B PM:
- Wirnik silnika z magnesami trwałymi
PolecamyPorównaj w tabeli →