Pompa cyrkulacyjna Grundfos MAGNA3 25-60-180 6.5 m 1 1/2" (97924245)
Grundfos MAGNA3 25-60-180 6.5 m
1 1/2"
Przeznaczenie:do systemów grzewczych
Wydajność:7500 l/h
Wysokość podnoszenia:6.5 m
Pobór mocy:91 W
Liczba stopni prędkości:płynna regulacja obrotów
Rodzaj przyłącza:gwintowane
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne MAGNA3 25-60-180
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grundfos 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grundfos.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Grundfos MAGNA3 25-60-180
Ceny na Grundfos MAGNA3 25-60-180 |
---|---|---|---|---|
Grundfos MAGNA3 25-40-180 4.3 m 1 1/2" | od 2 028 zł | 1 oferta | ||
Grundfos MAGNA3 32-40-180 4.3 m 2" | od 2 590 zł | 1 oferta | ||
Grundfos MAGNA3 32-60-180 6 m 2" | od 2 961 zł | 1 oferta | ||
Grundfos MAGNA3 25-60-180 6.5 m 1 1/2" | od 2 432 zł | 1 oferta | ||
Grundfos MAGNA3 25-80-180 8.5 m 1 1/2" | od 2 781 zł | 1 oferta | ||
Grundfos MAGNA3 32-100-180 10 m 2" | od 3 576 zł | 1 oferta | ||
Grundfos MAGNA3 25-100-180 10.5 m 1 1/2" | od 3 051 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →