Pompa cyrkulacyjna Grundfos ALPHA1 L 25-40-180 4.5 m 1 1/2" 180 mm
Zdjęcia 6 |
Grundfos ALPHA1 L 25-40-180 4.5 m
1 1/2"
180 mm
4.5 m
1 1/2"
180 mm
6.5 m 1 1/2"
180 mm
Przeznaczenie:do systemów grzewczych
Wydajność:2880 l/h
Wysokość podnoszenia:4.5 m
Pobór mocy:25 W
Liczba stopni prędkości:płynna regulacja obrotów
Rodzaj przyłącza:gwintowane
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne ALPHA1 L 25-40-180
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grundfos 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grundfos.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grundfos ALPHA1 L 25-40-180 4.5 m 1 1/2" 180 mm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pompa obiegowa do c.o. Grundfos Alpha1 L 25/40 180, elektroniczna | 638 zł |
Grundfos Pompa CO Alpha 1 L 25/40 (99160579) | 626 zł |
Pompa obiegowa C. O. ALPHA 1L 25-40 GRUNDFOS | 789 zł |
Pompa obiegowa do c.o. Grundfos Alpha1 L 25/40 180, elektroniczna | 638 zł |
POMPA ALPHA1L 25-40 180 1x230V 50Hz 6H | 1 475 zł |
Grundfos ALPHA1L 25-40 180 | 504 zł |
Pompa obiegowa C.O. Alpha 1L 25-40/180 230V GRUNDFOS | 699 zł |
Modyfikacje Grundfos ALPHA1 L 25-40-180
Ceny na Grundfos ALPHA1 L 25-40-180 |
---|---|---|---|---|
Grundfos ALPHA1 L 25-40-180 4.5 m 1 1/2" 180 mm | od 504 zł | 7 oferty | ||
Grundfos ALPHA1 L 25-60-180 6.5 m 1 1/2" 180 mm | od 767 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →