Циркуляційний насос Grundfos ALPHA1 L 25-40-180 4.5 м 1 1/2" 180 мм
Фото 6 |
Grundfos ALPHA1 L 25-40-180 4.5 м
1 1/2"
180 мм
4.5 м
1 1/2"
180 мм
6.5 м 1 1/2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:2880 л/год
Макс. напір:4.5 м
Споживана потужність:25 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики ALPHA1 L 25-40-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundfos ALPHA1 L 25-40-180 4.5 м 1 1/2" 180 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pompa obiegowa do c.o. Grundfos Alpha1 L 25/40 180, elektroniczna | 638 zł |
Grundfos Pompa CO Alpha 1 L 25/40 (99160579) | 626 zł |
Pompa obiegowa C. O. ALPHA 1L 25-40 GRUNDFOS | 789 zł |
Grundfos ALPHA1L 25-40 180 | 504 zł |
Модификації Grundfos ALPHA1 L 25-40-180
Ціни на Grundfos ALPHA1 L 25-40-180 |
---|---|---|---|---|
Grundfos ALPHA1 L 25-40-180 4.5 м 1 1/2" 180 мм | від 504 zł | 4 пропозиції | ||
Grundfos ALPHA1 L 25-60-180 6.5 м 1 1/2" 180 мм | від 767 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →