Podgrzewacz wody DAFI 3.7 kW +BAT CHROM
DAFI 3.7 kW +BAT CHROM |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DAFI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DAFI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAFI 3.7 kW +BAT CHROM
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przepływowy podgrzewacz wody DAFI 3.7 kW z baterią chrom (230V) | 223 zł |
Elektryczny ogrzewacz wody Dafi 3,7 kW z baterią | 206 zł |
Przepływowy podgrzewacz wody DAFI 3.7 kW z baterią chrom (230V) O.OG.1.0.0 | 223 zł |
Przepływowy podgrzewacz wody Dafi AGADAFPPO0011 3.7 kW 0.6 MPa (POZ03139 ) | 219 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje DAFI 3.7 kW +BAT CHROM
Ceny na DAFI 3.7 kW +BAT CHROM |
---|---|---|---|---|
DAFI 3.7 kW +BAT CHROM | od 206 zł | 9 oferty | ||
DAFI 4.5 kW +BAT CHROM | od 219 zł | 8 oferty | ||
DAFI 5.5 kW +BAT CHROM | od 230 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →