Przepływowy podgrzewacz wody DAFI 11 kW 548871
DAFI 11 kW 548871 |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DAFI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DAFI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAFI 11 kW 548871
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ogrzewacz wody DAFI 11 kW z przyłączem (400 V) | 196 zł |
Przepływowy podgrzewacz wody DAFI 11 kW z przyłączem (400V) | 174 zł |
Przepływowy podgrzewacz wody Dafi POZ03138 11 kW 0.6 MPa (POZ03138) | 199 zł |
Podgrzewacz wody Dafi 11 kW 400 V z przyłączem | 199 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje DAFI 11 kW 548871
Ceny na DAFI 11 kW 548871 |
---|---|---|---|---|
DAFI 3.7 kW 497266 | od 178 zł | 15 oferty | ||
DAFI 4.5 kW 252364 | od 178 zł | 8 oferty | ||
DAFI 5.5 kW 252371 | od 175 zł | 11 oferty | ||
DAFI 7.5 kW 537666 | od 178 zł | 9 oferty | ||
DAFI 9 kW 82138761 | od 179 zł | 3 oferty | ||
DAFI 11 kW 548871 | od 174 zł | 9 oferty |
Polecamy