Водонагрівач DAFI 4.5 kW 537635
DAFI 4.5 kW 537635 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAFI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAFI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAFI 4.5 kW 537635
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elektryczny ogrzewacz wody Dafi 4,5 kW nadumywalkowy | 198 zł |
Przepływowy podgrzewacz wody Dafi AGADAFPPO0003 4.5 kW 0.6 MPa (921613) | 185 zł |
Podgrzewacz wody Dafi 4,5 kW 230 V z baterią białą | 185 zł |
Dafi, Ogrzewacz Wody 4,5 Kw z Baterią Białą 230V | 193 zł |
Elektryczny przepływowy ogrzewacz wody 4.5 kW DAFI | 199 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації DAFI 4.5 kW 537635
Ціни на DAFI 4.5 kW 537635 |
---|---|---|---|---|
DAFI 3.7 kW 537634 | від 154 zł | 12 пропозицій | ||
DAFI 4.5 kW 537635 | від 183 zł | 9 пропозицій | ||
DAFI 5.5 kW 537639 | від 161 zł | 8 пропозицій |
Рекомендуємо