Водонагрівач DAFI 3.7 kW 537634
DAFI 3.7 kW 537634 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAFI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAFI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAFI 3.7 kW 537634
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Przepływowy podgrzewacz wody DAFI 3.7 kW z baterią białą (230V) | 167 zł |
Elektryczny ogrzewacz wody Dafi 3,7 kW nadumywalkowy | 185 zł |
OGRZEWACZ WODY DAFI Z BATERIĄ BIAŁĄ 3,7 Kw 230V | 154 zł |
Przepływowy podgrzewacz wody DAFI 3.7 kW z baterią białą (230V) O.OG.1.0.0 | 167 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації DAFI 3.7 kW 537634
Ціни на DAFI 3.7 kW 537634 |
---|---|---|---|---|
DAFI 3.7 kW 537634 | від 154 zł | 12 пропозицій | ||
DAFI 4.5 kW 537635 | від 183 zł | 9 пропозицій | ||
DAFI 5.5 kW 537639 | від 161 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →