Проточний водонагрівач DAFI 7.5 kW 537666
DAFI 7.5 kW 537666 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAFI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAFI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAFI 7.5 kW 537666
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Przepływowy podgrzewacz wody DAFI 7.5 kW z przyłączem (400V) | 175 zł |
Przepływowy podgrzewacz wody Dafi POZ03136 7.5 kW 0.6 MPa (POZ03136 ) | 199 zł |
Ogrzewacz wody przepływowy 2fazowy Dafi IPX4 7,5kW | 204 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації DAFI 7.5 kW 537666
Ціни на DAFI 7.5 kW 537666 |
---|---|---|---|---|
DAFI 3.7 kW 497266 | від 180 zł | 13 пропозицій | ||
DAFI 4.5 kW 252364 | від 198 zł | 7 пропозицій | ||
DAFI 5.5 kW 252371 | від 170 zł | 12 пропозицій | ||
DAFI 7.5 kW 537666 | від 175 zł | 8 пропозицій | ||
DAFI 9 kW 82138761 | від 170 zł | 3 пропозиції | ||
DAFI 11 kW 548871 | від 174 zł | 7 пропозицій |
Рекомендуємо