Водонагрівач DAFI 5.5 kW 537639
DAFI 5.5 kW 537639 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання щодо бойлерів: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAFI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAFI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAFI 5.5 kW 537639
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Przepływowy Podgrzewacz Wody Z Baterią Białą 5,5 Kw | 189 zł |
Przepływowy podgrzewacz wody DAFI 5.5 kW z baterią białą (230V) | 161 zł |
Przepływowy podgrzewacz wody Dafi AGADAFPPO0001 5.5 kW 0.6 MPa (921620) | 184 zł |
Podgrzewacz Wody Dafi Z Baterią Białą 5,5 Kw 230V | 160 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації DAFI 5.5 kW 537639
Ціни на DAFI 5.5 kW 537639 |
---|---|---|---|---|
DAFI 3.7 kW 537634 | від 165 zł | 16 пропозицій | ||
DAFI 4.5 kW 537635 | від 165 zł | 10 пропозицій | ||
DAFI 5.5 kW 537639 | від 160 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →