Водонагрівач DAFI 3.7 kW +BAT CHROM
DAFI 3.7 kW +BAT CHROM |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAFI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAFI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAFI 3.7 kW +BAT CHROM
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Przepływowy podgrzewacz wody DAFI 3.7 kW z baterią chrom (230V) | 223 zł |
Elektryczny ogrzewacz wody Dafi 3,7 kW z baterią | 206 zł |
Przepływowy podgrzewacz wody DAFI 3.7 kW z baterią chrom (230V) O.OG.1.0.0 | 223 zł |
Przepływowy podgrzewacz wody Dafi AGADAFPPO0011 3.7 kW 0.6 MPa (POZ03139 ) | 219 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації DAFI 3.7 kW +BAT CHROM
Ціни на DAFI 3.7 kW +BAT CHROM |
---|---|---|---|---|
DAFI 3.7 kW +BAT CHROM | від 206 zł | 9 пропозицій | ||
DAFI 4.5 kW +BAT CHROM | від 219 zł | 9 пропозицій | ||
DAFI 5.5 kW +BAT CHROM | від 219 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →