Podgrzewacz wody DAFI 4.5 kW 537635
DAFI 4.5 kW 537635 |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DAFI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DAFI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAFI 4.5 kW 537635
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elektryczny ogrzewacz wody Dafi 4,5 kW nadumywalkowy | 198 zł |
Przepływowy Podgrzewacz Wody Dafi 4,5 Ogrzewacz w6 | 218 zł |
Przepływowy podgrzewacz wody Dafi AGADAFPPO0003 4.5 kW 0.6 MPa (921613) | 185 zł |
Dafi, Ogrzewacz Wody 4,5 Kw z Baterią Białą 230V | 193 zł |
Elektryczny przepływowy ogrzewacz wody 4.5 kW DAFI | 199 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje DAFI 4.5 kW 537635
Ceny na DAFI 4.5 kW 537635 |
---|---|---|---|---|
DAFI 3.7 kW 537634 | od 154 zł | 14 oferty | ||
DAFI 4.5 kW 537635 | od 183 zł | 9 oferty | ||
DAFI 5.5 kW 537639 | od 161 zł | 9 oferty |
Polecamy