Проточний водонагрівач Wijas PERFECT 500
Wijas PERFECT 500 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wijas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wijas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wijas PERFECT 500
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Przepływowy podgrzewacz wody Wijas Perfect 500P 5 kW 0.65 MPa (PERFECT 500 | 315 zł |
Elektryczny podgrzewacz wody PERFECT 500 5.0kW/230V bezciśnieniowy | 240 zł |
Elektryczny przepływowy ogrzewacz wody PERFECT 500/1 WIJAS | 369 zł |
Przepływowy podgrzewacz wody Wijas Perfect 500P 5 kW 0.65 MPa | 330 zł |
Elektryczny podgrzewacz wody PERFECT 500 5.0kW/230V zestaw natryskowy | 309 zł |
Elektryczny przepływowy ogrzewacz wody PERFECT 500P WIJAS | 375 zł |
Модификації Wijas PERFECT 500
Ціни на Wijas PERFECT 500 |
---|---|---|---|---|
Wijas PERFECT 350 | від 249 zł | 3 пропозиції | ||
Wijas PERFECT 450 | від 324 zł | 3 пропозиції | ||
Wijas PERFECT 400 | від 284 zł | 4 пропозиції | ||
Wijas PERFECT 500 | від 240 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →