Przepływowy podgrzewacz wody Wijas PERFECT 400
Wijas PERFECT 400 |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wijas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wijas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wijas PERFECT 400
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wijas Mały podgrzewacz przepływowy Perfekt 400 stół z armaturą WIJ07 | 291 zł |
Elektryczny podgrzewacz wody PERFECT 400 4.0kW/230V bezciśnieniowy | 291 zł |
Elektryczny przepływowy ogrzewacz wody PERFECT 400 WIJAS | 345 zł |
Modyfikacje Wijas PERFECT 400
Ceny na Wijas PERFECT 400 |
---|---|---|---|---|
Wijas PERFECT 350 | od 254 zł | 5 oferty | ||
Wijas PERFECT 450 | od 300 zł | 5 oferty | ||
Wijas PERFECT 400 | od 291 zł | 3 oferty | ||
Wijas PERFECT 500 | od 245 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →