Przepływowy podgrzewacz wody Wijas PERFECT 450
Wijas PERFECT 450 |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wijas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wijas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wijas PERFECT 450
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przepływowy podgrzewacz wody Wijas Perfect 450P 4.5 kW 0.65 MPa (PERFECT 4 | 327 zł |
Elektryczny podgrzewacz wody PERFECT prysznicowy 450 4.5kW/230V zestaw nat | 324 zł |
Elektryczny przepływowy ogrzewacz wody PERFECT 450P WIJAS | 401 zł |
Modyfikacje Wijas PERFECT 450
Ceny na Wijas PERFECT 450 |
---|---|---|---|---|
Wijas PERFECT 350 | od 249 zł | 3 oferty | ||
Wijas PERFECT 450 | od 324 zł | 3 oferty | ||
Wijas PERFECT 400 | od 284 zł | 4 oferty | ||
Wijas PERFECT 500 | od 240 zł | 6 oferty |
Polecamy