Przepływowy podgrzewacz wody Wijas PERFECT 4000
Wijas PERFECT 4000 |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wijas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wijas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wijas PERFECT 4000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wijas Podgrzewacz przepływowy Perfect 40 40 kW nie WIJ040 | 327 zł |
Przepływowy podgrzewacz wody Wijas Perfect 4000 4 kW 0.65 MPa (PERFECT 400 | 325 zł |
Elektryczny podgrzewacz wody PERFECT 4000 4.0kW/230V ciśnieniowy | 321 zł |
Elektryczny przepływowy ogrzewacz wody 4000 PERFECT | 369 zł |
Modyfikacje Wijas PERFECT 4000
Ceny na Wijas PERFECT 4000 |
---|---|---|---|---|
Wijas PERFECT 3500 | od 309 zł | 5 oferty | ||
Wijas PERFECT 4500 | od 285 zł | 5 oferty | ||
Wijas PERFECT 4000 | od 321 zł | 5 oferty | ||
Wijas PERFECT 5000 | od 288 zł | 5 oferty | ||
Wijas PERFECT 5500 | od 340 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →