Проточний водонагрівач Wijas PERFECT 5000
Wijas PERFECT 5000 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wijas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wijas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wijas PERFECT 5000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Podgrzewacz wody pod ciśnieniem 5 kW Perfect 50 | 327 zł |
PRZEPŁYWOWY PODGRZEWACZ WODY 5KW PERFECT WIJAS | 288 zł |
Przepływowy Podgrzewacz Wody 5KW Perfect Wijas | 299 zł |
Elektryczny podgrzewacz wody PERFECT 5000 5.0kW/230V ciśnieniowy | 321 zł |
Elektryczny przepływowy ogrzewacz wody 5 kW PERFECT | 439 zł |
Модификації Wijas PERFECT 5000
Ціни на Wijas PERFECT 5000 |
---|---|---|---|---|
Wijas PERFECT 3500 | від 309 zł | 3 пропозиції | ||
Wijas PERFECT 4500 | від 285 zł | 7 пропозицій | ||
Wijas PERFECT 4000 | від 288 zł | 6 пропозицій | ||
Wijas PERFECT 5000 | від 288 zł | 6 пропозицій | ||
Wijas PERFECT 5500 | від 340 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →