Przepływowy podgrzewacz wody Wijas PERFECT 500
Wijas PERFECT 500 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wijas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wijas.
Kup Wijas PERFECT 500
Wszystkie ceny 6 →Przepływowy podgrzewacz wody Wijas Perfect 500P 5 kW 0.65 MPa (PERFECT 500 | 315 zł |
Elektryczny podgrzewacz wody PERFECT 500 5.0kW/230V bezciśnieniowy | 240 zł |
Elektryczny przepływowy ogrzewacz wody PERFECT 500/1 WIJAS | 369 zł |
Przepływowy podgrzewacz wody Wijas Perfect 500P 5 kW 0.65 MPa | 330 zł |
Elektryczny podgrzewacz wody PERFECT 500 5.0kW/230V zestaw natryskowy | 309 zł |
Elektryczny przepływowy ogrzewacz wody PERFECT 500P WIJAS | 375 zł |
Model ze swobodnym przepływem Wijas PERFECT 500 przeznaczony jest do dostarczania ciepłej wody do umywalek, zlewozmywaków kuchennych, a nawet pryszniców. Ale tylko jeśli współpracujesz z jednym punktem poboru wody.
Stuknij dwoma uchwytami
Urządzenie to plastikowa obudowa z kranem i dwoma uchwytami do regulacji dopływu wody. Niebieski kran odkręca dopływ zimnej wody, czerwony kran odkręca ciepłą wodę. Wodę można mieszać do uzyskania wymaganego stopnia podgrzania, a obracając czerwone pokrętło zmienia się intensywność przepływu i odpowiednio temperatura ciepłej wody.
Wysoka moc
Grzejnik spiralny w wykonaniu „przepływowym” włącza się natychmiast po otwarciu kranu z czerwonym kółkiem. W trybie „pełnego otwarcia przepustnicy” model jest w stanie podgrzewać wodę w ilości dostarczanej do 2,75 l/min. Jednocześnie podgrzewacz wody pobiera aż 5000 W mocy – aby bezpiecznie podłączyć go do sieci, potrzebne będzie dość grube okablowanie.
Połączenie grawitacyjne
Wijas PERFECT 500 nadaje się wyłącznie do systemów bezciśnieniowych. Przed wejściem do podgrzewacza wody należy zamontować reduktor redukcyjny lub specjalny zawór odcinający z kontrolą przepływu. Od modelu nie trzeba wiele oczekiwać, ale radzi sobie z podstawowymi potrzebami zapewnienia ciepłej wody przez solidne „A”.
Modyfikacje Wijas PERFECT 500
Ceny na Wijas PERFECT 500 |
---|---|---|---|---|
Wijas PERFECT 350 | od 249 zł | 3 oferty | ||
Wijas PERFECT 450 | od 324 zł | 3 oferty | ||
Wijas PERFECT 400 | od 284 zł | 4 oferty | ||
Wijas PERFECT 500 | od 240 zł | 6 oferty |