Przepływowy podgrzewacz wody Wijas PERFECT 350
Wijas PERFECT 350 |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wijas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wijas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wijas PERFECT 350
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wijas Mały przepływowy podgrzewacz wody Perfect 350 z armaturą WIJ05 | 254 zł |
Elektryczny podgrzewacz wody PERFECT 350 3.5kW/230V bezciśnieniowy | 249 zł |
Elektryczny przepływowy ogrzewacz wody PERFECT 350 WIJAS | 335 zł |
Modyfikacje Wijas PERFECT 350
Ceny na Wijas PERFECT 350 |
---|---|---|---|---|
Wijas PERFECT 350 | od 249 zł | 3 oferty | ||
Wijas PERFECT 450 | od 324 zł | 3 oferty | ||
Wijas PERFECT 400 | od 284 zł | 4 oferty | ||
Wijas PERFECT 500 | od 240 zł | 6 oferty |
Polecamy