Проточний водонагрівач Wijas PERFECT MIX 4.5
Wijas PERFECT MIX 4.5 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wijas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wijas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wijas PERFECT MIX 4.5
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Przepływowy podgrzewacz wody Wijas Mix 4.5 4.5 kW 0.06 MPa (MIX-4,5) | 296 zł |
Elektryczny podgrzewacz wody PERFECT przepływowy MIX 4,5 KW bezciśnieniowy | 215 zł |
Elektryczny przepływowy ogrzewacz wody MIX 4.5 kW 230V WIJAS | 325 zł |
Рекомендуємо