Przepływowy podgrzewacz wody Wijas PERFECT MIX 4.5
Wijas PERFECT MIX 4.5 |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wijas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wijas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wijas PERFECT MIX 4.5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przepływowy podgrzewacz wody Wijas Mix 4.5 4.5 kW 0.06 MPa (MIX-4,5) | 296 zł |
Elektryczny podgrzewacz wody PERFECT przepływowy MIX 4,5 KW bezciśnieniowy | 215 zł |
Elektryczny przepływowy ogrzewacz wody MIX 4.5 kW 230V WIJAS | 325 zł |
Polecamy