Bojler Electrolux EWH 80 Formax
Electrolux EWH 80 Formax |
|
Elegancki, energooszczędny i niezawodny podgrzewacz akumulacyjny z 80-litrowym zbiornikiem emaliowanym, parą suchych elementów grzewczych i intuicyjnym elektromechanicznym systemem sterowania. Producent pozycjonuje produkt jako model z wyższej kategorii cenowej, który jest przeznaczony do zaspokojenia potrzeb ciepłej wody małej 2-3 osobowej rodziny. Jest montowany pionowo na ścianie, może pracować oraz obsługiwać kilka punktów wodnych, jednocześnie zasilając w wodę łazienkę, prysznic i kuchnię.
W przeciwieństwie do większości niedrogich modeli zbiorników cylindrycznych, w tym urządzeniu zastosowano płaską konstrukcję zbiornika, która zapewnia mniejszą głębokość obudowy przy instalacji w obszarach o ograniczonej wolnej przestrzeni. Obrotowy przełącznik mechaniczny umożliwia stopniową regulację mocy elementów grzejnych (800/1200/2000 W), w celu zwiększenia szybkości grzania lub lepszej efektywności energetycznej.
Przy maksymalnej możliwej mocy, podgrzanie 80 litrów wody z 20 do 75 °C zajmuje mniej niż 3 godziny. Tryb ECO jest utrzymywany przy maksymalnej temperaturze 55 °C, aby zmniejszyć straty ciepła i zminimalizować tworzenie się kamienia. Emaliowany zbiornik wewnętrzny o długiej żywotności jest ponadto chroniony przed korozją przez dużą, ochronną anodę magnezową. Zapewniona jest ochrona przed nadciśnieniem, przegrzaniem i upływem prądu (urządzenie różnicowoprądowe, które wyłącza zasilanie podgrzewacza wody, gdy napięcie uderza w stalową obudowę).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Kup Electrolux EWH 80 Formax
Wszystkie ceny 7 →Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH80FMXDLEEC 80 l | 1 754 zł |
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH80FMXDLEEC 80 l | 1 754 zł |
Bojler Electrolux EWH 80 FormaX DL EEC 2 kW | 1 369 zł |
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH80FMXEEC 80 l | 1 320 zł |
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH80FMXDLEEC 80 l | 1 754 zł |
Modyfikacje Electrolux EWH 80 Formax
Ceny na Electrolux EWH 80 Formax |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 50 Formax | od 1 222 zł | 3 oferty | ||
Electrolux EWH 80 Formax | od 1 320 zł | 8 oferty | ||
Electrolux EWH 100 Formax | od 1 430 zł | 6 oferty |