Бойлер Electrolux EWH 30 Formax
Фото 7 | Очікується у продажу 1 298 zł Тип: накопичувальний; Джерело енергії: електромережа; Об'єм бака (л): 30; Джерело живлення: 230 В (1 фаза); Споживана потужність (Вт): 2000; Магнієвий анод; Нагрівальних елементів: 2; «сухий» ТЕН; терморегулятор; захист від перегріву; електрозахист (УЗО); захист від завеликого тиску |
Electrolux EWH 30 Formax |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Electrolux EWH 30 Formax
Ціни на Electrolux EWH 30 Formax |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 50 Formax | від 1 222 zł | 3 пропозиції | ||
Electrolux EWH 80 Formax | від 1 320 zł | 6 пропозицій | ||
Electrolux EWH 100 Formax | від 1 430 zł | 6 пропозицій |