Bojler Electrolux EWH 30 Formax
Zdjęcia 7 | Wkrótce w sprzedaży 1 298 zł Rodzaj: akumulacyjny; Zasilanie: sieciowe; Pojemność zbiornika (l): 30; Zasilanie: 230 V (1 faza); Moc (W): 2000; Anoda magnezowa; Liczba elementów grzejnych: 2; grzałka ceramiczna; termostat; przed przegrzaniem; elektryczne (RCD); przed nadciśnieniem; Przyłącze rur: na dole; Wymiary (cm): 54.5x34.4x35.9 |
Electrolux EWH 30 Formax |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Electrolux EWH 30 Formax
Ceny na Electrolux EWH 30 Formax |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 50 Formax | od 1 222 zł |
Electrolux EWH 80 Formax | od 1 320 zł |
Electrolux EWH 100 Formax | od 1 430 zł |