Bojler Electrolux EWH 50 Formax
Zdjęcia 9 |
Electrolux EWH 50 Formax |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux EWH 50 Formax
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH50FMXEEC 50 l | 1 222 zł |
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH50FMXEEC 50 l | 1 200 zł |
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH50FMXEEC 50 l | 1 222 zł |
Modyfikacje Electrolux EWH 50 Formax
Ceny na Electrolux EWH 50 Formax |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 50 Formax | od 1 200 zł | 3 oferty | ||
Electrolux EWH 80 Formax | od 1 320 zł | 6 oferty | ||
Electrolux EWH 100 Formax | od 1 430 zł | 6 oferty |
Polecamy