Бойлер Electrolux EWH 100 SI EEC
Фото 4 |
Electrolux EWH 100 SI EEC |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EWH 100 SI EEC
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH100SIEEC 100 l | 2 130 zł |
Bojler Electrolux EWH 100 SI EEC 2 kW | 1 899 zł |
Модификації Electrolux EWH 100 SI EEC
Ціни на Electrolux EWH 100 SI EEC |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 30 SI EEC | від 1 500 zł | 3 пропозиції | ||
Electrolux EWH 50 SI EEC | від 1 700 zł | 6 пропозицій | ||
Electrolux EWH 80 SI EEC | від 1 940 zł | 6 пропозицій | ||
Electrolux EWH 100 SI EEC | від 1 899 zł | 4 пропозиції |
Рекомендуємо