Bojler Electrolux EWH 100 SI EEC
Zdjęcia 4 |
Electrolux EWH 100 SI EEC |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux EWH 100 SI EEC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH100SIEEC 100 l | 2 130 zł |
Bojler Electrolux EWH 100 SI EEC 2 kW | 1 899 zł |
Modyfikacje Electrolux EWH 100 SI EEC
Ceny na Electrolux EWH 100 SI EEC |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 30 SI EEC | od 1 500 zł | 3 oferty | ||
Electrolux EWH 50 SI EEC | od 1 700 zł | 5 oferty | ||
Electrolux EWH 80 SI EEC | od 1 940 zł | 6 oferty | ||
Electrolux EWH 100 SI EEC | od 1 899 zł | 4 oferty |
Polecamy