Bojler Electrolux EWH 80 Formax
Electrolux EWH 80 Formax |
|
Elegancki, energooszczędny i niezawodny podgrzewacz akumulacyjny z 80-litrowym zbiornikiem emaliowanym, parą suchych elementów grzewczych i intuicyjnym elektromechanicznym systemem sterowania. Producent pozycjonuje produkt jako model z wyższej kategorii cenowej, który jest przeznaczony do zaspokojenia potrzeb ciepłej wody małej 2-3 osobowej rodziny. Jest montowany pionowo na ścianie, może pracować oraz obsługiwać kilka punktów wodnych, jednocześnie zasilając w wodę łazienkę, prysznic i kuchnię.
W przeciwieństwie do większości niedrogich modeli zbiorników cylindrycznych, w tym urządzeniu zastosowano płaską konstrukcję zbiornika, która zapewnia mniejszą głębokość obudowy przy instalacji w obszarach o ograniczonej wolnej przestrzeni. Obrotowy przełącznik mechaniczny umożliwia stopniową regulację mocy elementów grzejnych (800/1200/2000 W), w celu zwiększenia szybkości grzania lub lepszej efektywności energetycznej.
Przy maksymalnej możliwej mocy, podgrzanie 80 litrów wody z 20 do 75 °C zajmuje mniej niż 3 godziny. Tryb ECO jest utrzymywany przy maksymalnej temperaturze 55 °C, aby zmniejszyć straty ciepła i zminimalizować tworzenie się kamienia. Emaliowany zbiornik wewnętrzny o długiej żywotności jest ponadto chroniony przed korozją przez dużą, ochronną anodę magnezową. Zapewniona jest ochrona przed nadciśnieniem, przegrzaniem i upływem prądu (urządzenie różnicowoprądowe, które wyłącza zasilanie podgrzewacza wody, gdy napięcie uderza w stalową obudowę).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Kup Electrolux EWH 80 Formax
Wszystkie ceny 6 →Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH80FMXDLEEC 80 l | 1 754 zł |
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH80FMXDLEEC 80 l | 1 754 zł |
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH80FMXEEC 80 l | 1 320 zł |
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH80FMXEEC 80 l | 1 320 zł |
Nazwa Electrolux na produkcie już w połowie jest gwarancją jego niezawodności i jakości. Podgrzewacz wody EWH Formax 80 zapewnia szwedzkiej marce tradycyjnie wysoką wydajność technologiczną i funkcjonalność.
Konstrukcja najwyższej jakości
Stylowy, nowoczesny design nikogo nie pozostawia obojętnym. Szczególną cechą konstrukcji Formax 80 jest spawany prostokątny zbiornik z dwoma niezależnymi „suchymi” elementami grzejnymi o łącznej mocy 2 kW. Kształt zbiornika pozwala z powodzeniem umieścić grzejnik w każdym środowisku, zarówno w pionie, jak i w poziomie, a sterowanie mechaniczne jest niezawodne i łatwe w obsłudze. Temperatura wody jest regulowana w zakresie od 30 do 75 stopni za pomocą trójstopniowego regulatora. Istnieje tryb oszczędny.
Niezrównana ochrona
Zbiornik wewnętrzny EWH Formax 80 jest wykonany z wysokowytrzymałego stopu i włókna szklanego, posiada wielopoziomową ochronę zbiornika przed przeciekami Protect tank oraz anodę magnezową o zwiększonej masie, która zapobiega korozji i wydłuża żywotność. Producent udziela 7 letniej gwarancji na zbiornik!
Urządzenie wyposażone jest w system zapobiegający wrzeniu. Pełny zbiornik nagrzewa się w 2 godziny i 57 minut, a dzięki 22-milimetrowej warstwie izolacji z pianki poliuretanowej utrzymuje stałą temperaturę przez długi czas bez znacznych wahań. Funkcja regulacji mocy grzania (800/1200/2000 W) pozwala na zastosowanie urządzenia w sieciach elektrycznych o ograniczonych możliwościach.
EWH Formax 80 to wysokiej jakości niezawodny podgrzewacz wody, lecz za taką cenę mógłby się trochę szybciej nagrzewać!
Modyfikacje Electrolux EWH 80 Formax
Ceny na Electrolux EWH 80 Formax |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 50 Formax | od 1 222 zł | 3 oferty | ||
Electrolux EWH 80 Formax | od 1 320 zł | 6 oferty | ||
Electrolux EWH 100 Formax | od 1 430 zł | 6 oferty |