Bojler Electrolux EWH 80 SI EEC
Zdjęcia 10 |
Electrolux EWH 80 SI EEC |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Kup Electrolux EWH 80 SI EEC
Wszystkie ceny 6 →Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH80SISEEEC 80 l | 1 940 zł |
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH80SISEEEC 80 l | 1 940 zł |
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH80SIEEC 80 l | 2 299 zł |
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH80SIEEC 80 l | 2 299 zł |
Sterowanie za pomocą technologii inwerterowej
Podgrzewacz wody Electrolux EWH 80 SI EEC wyróżnia się na tle innych wprowadzeniem zaawansowanej technologii inwerterowej do sterowania procesem ogrzewania. Wyposażone w dwa „suche” elementy termiczne, urządzenie automatycznie dostosowuje swoją moc w zależności od aktualnego zapotrzebowania na ciepłą wodę. Model ten jest również wyposażony w „inteligentną” funkcję pamięci, dostosowującą się do nawyków użytkownika w zakresie zużycia wody i optymalizującą tryby ogrzewania.
Elektroniczne zabezpieczenie antykorozyjne
Aby zabezpieczyć wewnętrzny zbiornik przed korozją, w modelu zastosowano aktywną anodę tytanową, która nie wymaga konserwacji ani wymiany. Kocioł oferuje do wyboru trzy tryby pracy o różnych mocach, co pozwala na zastosowanie go nawet w warunkach ograniczonego zasilania, np. w starych domach lub wiejskich domach.
Funkcje inteligentnego sterowania
Kluczową cechą jest wbudowane inteligentne sterowanie poprzez Wi-Fi, dzięki czemu możliwe jest sterowanie podgrzewaczem wody z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja na urządzenia mobilne pozwala nie tylko na zdalne sterowanie urządzeniem, ale także zapewnia dostęp do statystyk dotyczących zużycia energii i wody. Na szczególną uwagę zasługuje integracja z inteligentnym głośnikiem Electrolux Mini Beat, dzięki któremu można sterować podgrzewaczem wody za pomocą poleceń głosowych.
Modyfikacje Electrolux EWH 80 SI EEC
Ceny na Electrolux EWH 80 SI EEC |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 30 SI EEC | od 1 500 zł | 3 oferty | ||
Electrolux EWH 50 SI EEC | od 1 700 zł | 6 oferty | ||
Electrolux EWH 80 SI EEC | od 1 940 zł | 6 oferty | ||
Electrolux EWH 100 SI EEC | od 1 899 zł | 4 oferty |