Бойлер Electrolux EWH 10 Q-bic U
Фото 7 |
Electrolux EWH 10 Q-bic U |
|
Стильний і компактний електричний накопичувальний водонагрівач десятилітрової ємності в малогабаритному елегантному корпусі. Призначений для настінного вертикального монтажу з нижнім підведенням комунікацій. Завдяки невеликій глибині (28,2 см) підійде для установки в приміщеннях обмеженої площі. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для обслуговування невеликої потреби в гарячій воді, що виникає, наприклад, на кухні або в масажному/медичному кабінеті.
Здатний швидко, менш ніж за 19 хв, приготувати 10 л гарячої води з температурою до 75 °C. В основі конструкції водонагрівача Electrolux EWH 10 Q-bic u використаний надійний внутрішній бак з товстою сталевою стінкою, що витримує тиск до 8 бар. Внутрішня поверхня бака захищена від контакту з водою міцним емалевим покриттям, яке має підвищену стійкість до перепадів температур. Додатковий захист стали від корозії виконує електрохімічна протекторна система з магнієвим анодом. Високу швидкість підігріву води забезпечує традиційний занурювальний трубчастий електричний нагрівач потужністю 2000 Вт. Управління температурою виконується за допомогою простого механічного термостата. Для тривалого збереження температури води апарат оснащений добротної пінополіуретанової теплоізоляцією. Є захист від перегріву.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux EWH 10 Q-bic U
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH10QUEEC 10 l | 530 zł |
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH10QUEEC 10 l | 530 zł |
Модификації Electrolux EWH 10 Q-bic U
Ціни на Electrolux EWH 10 Q-bic U |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 10 Q-bic U | від 530 zł | 3 пропозиції | ||
Electrolux EWH 10 Q-bic O | від 530 zł | 3 пропозиції | ||
Electrolux EWH 15 Q-bic U | від 649 zł | 4 пропозиції | ||
Electrolux EWH 15 Q-bic O | від 649 zł | 4 пропозиції |