Bojler Hotpoint-Ariston VLS EVO 80 EU
Zdjęcia 3 |
Hotpoint-Ariston VLS EVO 80 EU |
|
Szybki i stosunkowo kompaktowy elektryczny zasobnikowy podgrzewacz wody o pojemności 80 litrów z dwoma zbiornikami wewnętrznymi, cyfrowym sterowaniem SMART i wysoką temperaturą grzania (do 80°C). Pozycjonowany jest jako produkt wyższej kategorii cenowej w roku 2022, skierowany do wymagających użytkowników, którzy wybierają rozwiązania energooszczędne o wysokim stopniu automatyzacji.
Posiada cyfrowy system sterowania, który może dostosować się do nawyków użytkownika i płytkiej głębokości płaskiej obudowy (27,5 cm). Dzięki dwóm zanurzeniowym elementom grzewczym o łącznej mocy 2500 W (1000 + 2500 W) zapewnia imponująco wysoką szybkość grzania. To urządzenie można zamontować na ścianie zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Ze względu na niewielką głębokość podgrzewacz wody Hotpoint-Ariston VLS EVO 80 EU zajmuje minimum wolnej przestrzeni.
Może pracować w trybie inteligentnym (ustala harmonogram zużycia wody na 7 dni, po czym kocioł dostosowuje się do niego, zmniejszając dobowe zużycie energii elektrycznej). Wewnętrzne zbiorniki urządzenia wykonane są ze stali miękkiej, która jest chroniona żaroodporną emalią TitanShield oraz anodą protektorową. Autorska technologia Nanomix, według której wykonany jest specjalny rozdzielacz zasilania, optymalizuje mieszanie przepływów i zwiększa wydajność ciepłej wody użytkowej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hotpoint-Ariston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hotpoint-Ariston.
Kup Hotpoint-Ariston VLS EVO 80 EU
Wszystkie ceny 11 →Bojler elektryczny ARISTON Velis Evo 80 1.5 KW 65 l | 1 378 zł |
Bojler elektryczny ARISTON Velis Evo 80 1.5 KW 65 l | 1 378 zł |
Elektryczny ogrzewacz wody Velis Evo 80 l | 1 348 zł |
Bojler elektryczny ARISTON Velis Evo 80 1.5 KW 65 l 3626146 | 1 378 zł |
Bojler Ariston Velis Evo 80 1.5 kW (3626146) | 1 319 zł |
Modyfikacje Hotpoint-Ariston VLS EVO 80 EU
Ceny na Hotpoint-Ariston VLS EVO 80 EU |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston VLS EVO 50 EU | od 1 079 zł | 14 oferty | ||
Hotpoint-Ariston VLS EVO 80 EU | od 1 258 zł | 11 oferty | ||
Hotpoint-Ariston VLS EVO 100 EU | od 1 448 zł | 10 oferty |