Bojler Kospel Termo Max SW 250
Kospel Termo Max SW 250 |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kospel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kospel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kospel Termo Max SW 250
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wymiennik c.w.u. SW-250.TERMO-MAX, 250 litrów, stojący z wężownicą spiraln | 2 934 zł |
Wymiennik pionowy z wężownicą SW Termo Max 250 l Kospel | 3 549 zł |
Wymiennik c.w.u. SW-250.TERMO-MAX, 250 litrów, stojący z wężownicą spiraln | 7 070 zł |
Modyfikacje Kospel Termo Max SW 250
Ceny na Kospel Termo Max SW 250 |
---|---|---|---|---|
Kospel Termo Max SW 100 | od 1 600 zł | 2 oferty | ||
Kospel Termo Max SW 120 | od 1 676 zł | 5 oferty | ||
Kospel Termo Max SW 140 | od 1 749 zł | 3 oferty | ||
Kospel Termo Max SW 200 | od 2 363 zł | 4 oferty | ||
Kospel Termo Max SW 250 | od 2 934 zł | 3 oferty | ||
Kospel Termo Max SW 300 | od 2 997 zł | 6 oferty |
Polecamy