Bojler Kospel Termo Hit WP 140
Kospel Termo Hit WP 140 |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kospel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kospel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kospel Termo Hit WP 140
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kospel Wymiennik C.W.U. dwupłaszczowy - WP-140 | 1 677 zł |
Wymiennik c.w.u. WP-140.TERMO-HIT, 140 litrów, dwupłaszczowy | 1 459 zł |
Wymiennik poziomy Termo Hit 140 L 29000W Kospel | 1 659 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości podgrzewacza wody Kospel Termo Hit WP 140:
- Możliwość montażu elementów grzejnych
Modyfikacje Kospel Termo Hit WP 140
Ceny na Kospel Termo Hit WP 140 |
---|---|---|---|---|
Kospel Termo Hit WP 100 | od 1 311 zł | 3 oferty | ||
Kospel Termo Hit WP 120 | od 3 200 zł | 1 oferta | ||
Kospel Termo Hit WP 140 | od 1 459 zł | 3 oferty |
Polecamy