Bojler Kospel Termo Solar SB 200
Kospel Termo Solar SB 200 |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kospel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kospel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kospel Termo Solar SB 200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kospel Wymiennik C.W.U. Termo Solar stojący z dwoma wężownicami (SB-200) | 3 601 zł |
Wymiennik c.w.u. SB-200.TERMO-SOLAR, 200 litrów, stojący z dwoma wężownica | 3 723 zł |
Wymiennik pionowy z 2 wężownicami SB Termo Solar 204 l Kospel | 4 379 zł |
Wymiennik c.w.u. SB-200.TERMO-SOLAR, 200 litrów, stojący z dwoma wężownica | 8 464 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości podgrzewacza wody Kospel Termo Solar SB 200:
- Możliwość zamontowania elektrycznego elementu grzejnego
Kospel | SB-200 | SB-250 | SB-300 |
Moc znamionowa wymiennika ciepła (góra / dół), kW | 32/39 | 34/37 | 34/50 |
Pojemność zbiornika, l | 200 | 250 | 300 |
Wydajność, l / godz | 1615 (725 + 890) | 1615 (770 + 845) | 1815 (770 + 1045) |
Wymiary urządzenia (WxSxG), mm | 1535x590x590 | 1374x710x710 | 1608x710x710 |
Waga urządzenia, kg | 90 | 97 | 115 |
Modyfikacje Kospel Termo Solar SB 200
Ceny na Kospel Termo Solar SB 200 |
---|---|---|---|---|
Kospel Termo Solar SB 200 | od 3 601 zł | 4 oferty | ||
Kospel Termo Solar SB 250 | od 3 772 zł | 5 oferty | ||
Kospel Termo Solar SB 300 | od 3 989 zł | 3 oferty | ||
Kospel Termo Solar SB 500 | od 7 272 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →