Bojler Kospel Termo Max SW 100
Kospel Termo Max SW 100 |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kospel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kospel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kospel Termo Max SW 100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kospel Wymiennik stojący z wężownicą spiralną (SW-100.TERMO-MAX) | 2 007 zł |
Wymiennik c.w.u. SW-100.TERMO-MAX, 100 litrów, stojący z wężownicą spiraln | 1 730 zł |
Kospel SW-100 Termo Max | 1 560 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości podgrzewacza wody Kospel Termo Max SW 100:
- Możliwość zamontowania elektrycznego elementu grzejnego
Kospel | SW-100 | SW-120 | SW-140 | SW-200 | SW-250 | SW-300 |
Moc znamionowa wymiennika ciepła, kW | 29 | 33 | 33 | 39 | 42 | pięćdziesiąt |
Pojemność zbiornika, l | 100 | 120 | 140 | 200 | 250 | 300 |
Wydajność, l / godz | 720 | 828 | 828 | 900 | 930 | 1045 |
Wymiary urządzenia (WxSxG), mm | 1186x520x520 | 1356x520x520 | 1428x520x520 | 1535x590x590 | 1374x710x710 | 1608x710x710 |
Waga urządzenia, kg | 46 | 52 | 54.5 | 75 | 87 | 100,5 |
Modyfikacje Kospel Termo Max SW 100
Ceny na Kospel Termo Max SW 100 |
---|---|---|---|---|
Kospel Termo Max SW 100 | od 1 560 zł | 3 oferty | ||
Kospel Termo Max SW 120 | od 1 663 zł | 4 oferty | ||
Kospel Termo Max SW 140 | od 1 760 zł | 5 oferty | ||
Kospel Termo Max SW 200 | od 2 362 zł | 3 oferty | ||
Kospel Termo Max SW 250 | od 2 684 zł | 4 oferty | ||
Kospel Termo Max SW 300 | od 2 993 zł | 5 oferty |
Polecamy