Bojler Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE PLUS 80 (3201526)
Zdjęcia 6 |
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE PLUS 80 80 l100 l |
|
Specjalny deflektor utrzymuje dopływającą zimną wodę na dnie zbiornika, zapobiegając jej szybkiemu zmieszaniu z już podgrzaną wodą u góry.
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hotpoint-Ariston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hotpoint-Ariston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE PLUS 80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bojler elektryczny ARISTON Lydos Dune Plus 80 l | 980 zł |
Bojler elektryczny ARISTON Lydos Dune Plus 80 l 3201526 | 889 zł |
Modyfikacje Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE PLUS 80
Ceny na Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE PLUS 80 |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE PLUS 80 | od 889 zł | 3 oferty | ||
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE PLUS 100 | od 949 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →