Bojler Teka EWH 80 VE-D (42080330)
1 049 zł Kup! Teka Ewh 80 Ve-d 1500w Vertical Electric Thermo 80l Biały 42080330tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Teka EWH 80 VE-D |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Teka EWH 80 VE-D
Ceny na Teka EWH 80 VE-D |
---|---|---|---|---|
Teka EWH 30 VE-D | od 685 zł | 1 oferta | ||
Teka EWH 50 VE-D | od 1 104 zł | 1 oferta | ||
Teka EWH 80 VE-D | od 1 049 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →